Регіональний конгрес з міжнародною участю Людина та Ліки– Чернівці

Міністерство охорони здоров’я України

Громадська спілка «Українська асоціація міждисциплінарної медицини»

Громадська організація «Українська Академія Педіатрії»

Шановні колеги!

Міжнародний конгрес «Людина та ліки» – Україна, як міждисциплінарна платформа для підвищення кваліфікації, навчання, обміну досвідом та конструктивного діалогу науковців, практикуючих лікарів й експертів різних сфер медицини, ГС “Українська Асоціація міждисциплінарної медицини” та ГО «Українська Академія Педіатрії», як асоційований член Європейської Академії Педіатрії, яка своєю діяльністю сприяє розширенню зв’язків між медичними спільнотами України та Європи для впровадження в Україні міжнародних стандартів надання медико-соціальної допомоги дітям і розвитку педіатрії в цілому, виступили з ініціативою організувати й провести заходи у різних регіонах України.

Зокрема, 24 травня 2018 року в місті Чернівці відбудеться Регіональний конгрес з міжнародною участю “Людина та Ліки” – Чернівці за адресою: вул. Головна 141, готель «Буковина».
Програма заходу.

У програмі заходу приймає участь міжнародний експерт з питань пульмонології віце-президент Європейської Академії Педіатрії, д. мед. н., проф. Арунас Валіуліс.

Реєстрація онлайн.

До участі у Конгресі запрошуються: сімейні лікарі, терапевти, кардіологи, неврологи, педіатри, ЛОР, пульмонологи, гастроентерологи, ендокринологи та інші, зацікавлені в тематиці заходу.
Очікувана кількість учасників – понад 300 лікарів.

Головні науково-практичні напрямки:
– Внутрішні захворювання у практиці сімейного лікаря
– Кардіологія
– Неврологія: біль, як міждисциплінарна проблема
– Пульмонологія

СИМПОЗІУМ
ГО «Української Академії Педіатрії»
«Педіатрична практика в Україні: впровадження європейського досвіду»
– Раціональна антибіотикотерапія та антибіотикорезистентність
– Сучасні підходи в алергології
– Гастроентерологія
– Ендокринна патологія у практиці сімейного лікаря та педіатра

Заходи Конгресу відбуваються із залученням сучасних інтерактивних, телекомунікаційних технологій та включатимуть елементи тематичного удосконалення для практикуючих лікарів. У програмі – симпозіуми, лекції “майстер-клас”, дискусії, інтерв’ю.
Головною метою заходів Конгресу є підвищення обізнаності практикуючих лікарів  з питань сучасних підходів до профілактики, діагностики та терапії, ефективності надання медичної допомоги, міжнародних медичних стандартів.
Всі заходи є загальнодоступними та вільними для лікарів, спеціалістів медичної сфери діяльності, представників фармацевтичних компаній, професійних асоціацій.
Заходи Конгресу проходять за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України та провідних наукових медичних закладів України, професійних спілок та громадських лікарських об’єднань та організацій.

Запрошуємо Вас до участі у Регіональному конгресі з міжнародною участю «ЛЮДИНА та ЛІКИ» – Чернівці.
Щиро вдячні за підтримку та співпрацю науково-просвітницької діяльності серед практикуючих лікарів.

З повагою, директор ТОВ «НЬЮ ВІВО»   Голуб Т.В.

Всі новини