«PharmaDay-2016» ПОСТ-РЕЛІЗ

PharmaDay_А5_print

23 вересня 2016 року пройшов перший Форум освітнього проекту для фармацевтів – «PharmaDay-2016».

Минулої п’ятниці, в Києві, в конференц-центрі Президент готелю відбувся перший проект для працівників аптечних мереж – «PharmaDay-2016» –
під егідою ТМ «Людина та ліки – Аптека». Форум пройшов у новому форматі і поєднав у собі відразу 3 напрямки – лекційний, тренінговий та пізнавально-прикладний. Учасники прослухали лекції у форматі фармопіки, стали учасниками тренінгу та взяли участь у майстер-класах від організаторів та партнерів заходу.

Головною метою форуму є підвищення професійного рівня фармацевтів і провізорів. Гості мали можливість взяти участь у тренінгу на тему: «Типологія клієнта в аптеці – як визначити психологічний тип клієнта і ефективно рекомендувати препарат», навчилися орієнтуватися в психологічних типах клієнтів і управляти запереченнями складних клієнтів. Знання та навички, отримані на тренінгу, учасники зможуть застосовувати не тільки на роботі, але і в повсякденному житті.

forum-odessa-2016_1 forum-odessa-2016_2
 forum-odessa-2016_3  forum-odessa-2016_4

«Цей форум пройшов у нестандартному, для фармацевтичної сфери, форматі і включив в себе не тільки класичний лекційний блок, а ще пізнавальний елемент у вигляді майстер-класів з виготовлення хенд-мейд календарів, розпису імбирного печива і створення картин за допомогою технології спін-арт. Ми прагнемо внести в наші заходи різноманітність та зробити їх насиченими, а подібні активності вносять динаміку у знайомий формат. Учасники позитивно відгукнулися про формат, в тому числі, і про святкову вікторину, в результаті якої було розіграно 18 сертифікатів на подорожі та враження від партнера події, туристичної фірми, «Віво Тревел», – коментує Тетяна Голуб, директор технічного партнера-організатора, компанії «Нью Віво».

forum-odessa-2016_6 forum-odessa-2016_5
 forum-odessa-2016_7 forum-odessa-2016_8

З 2017 року захід відбудеться, як реєстровий. Форум присвячений професійному святу – Дню Фармацевта і буде проводитися щорічно. Після першого форуму у Києві, «PharmaDay» в майбутньому році планується в містах-мільйонниках і по регіонах.

Офіційну інформацію щодо заходу можна дізнатися на сайтах: newvivo.com.ua, uamm.com.ua, chil.com.ua.

Довідка: Форум фармацевтів «PharmaDay» – проект ТМ «Людина та ліки – Аптека» для провізорів та фармацевтів Києва та України. Захід присвячено професійному святу – Дню Фармацевта і з 2016 року планується проводитися щорічно. Захід «PharmaDay-2016» пройшов за підтримки Української асоціації міждисциплінарної медицини, Київського медичного університету. Офіційними спонсорами виступили – компанія «Pfizer», «Gedeon Richter» і «Polpharma».

Детальна інформація за телефонами: (044) 287 0720, (050)150 5512.
e-mail: kopa.olga@gmail.com

partners-ode-2016
 sponsors

Всі новини