Конгрес «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ» – УКРАЇНА, 21-22 травня, онлайн

ПРО КОНГРЕС
Реєстрація

Конгрес «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ» – УКРАЇНА– це одна з найважливіших щорічних медичних подій в Україні, яка є унікальним майданчиком для обміну досвідом і найважливішими досягненнями в різних галузях науки та клінічної практики, що базуються на доказовій медицині.

Конгрес «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ» – УКРАЇНА – міждисциплінарна платформа для підвищення кваліфікації, навчання, конструктивного діалогу науковців, практикуючих лікарів та експертів різних сфер медицини, яка відкриває перед учасниками можливість брати участь у численних тематичних лекціях, майстер-класах, симпозіумах, за участю провідних вітчизняних та зарубіжних доповідачів.

До участі в роботі цьогорічного он-лайн Конгресу запрошуються: лікарі сімейної практики, терапевти, педіатри, неврологи, психіатри, кардіологи, ендокринологи, гінекологи, урологи, стоматологи, інфекціоністи, пульмонологи, алергологи, дерматологи та всі зацікавлені у тематиці заходу.

В зв’язку з Наказом МОЗ України від 13.03.2020 № 663 «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19» організаційний комітет Конгресу інформує, що XIII Конгрес з міжнародною участю «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ» – УКРАЇНА відбудеться 21 – 22 травня 2020 року у форматі он-лайн трансляції.

Всі заходи «Людина та ліки» – Україна 2020»включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій Міністерства охорони здоров’я України, які відбудуться у 2020 році.

Конгрес дає можливість отримати учасникам сертифікати вагою у 10 балів для атестації на лікарську категорію.

Всі новини