9 ? причин відвідати Трускавець

In vino veritas, in aqua sanitas»!

1

Ще давньоримський письменник-ерудит Пліній Старший сформулював думку: «Істина – у вині, здоров’я – у воді». Не посперечатися з мудрими мислителями давнини. У багатьох людей це невелике курортне містечко, розташоване у мальовничих передгір’ях українських Карпат, асоціюється саме з оздоровленням цілющими мінеральними джерелами і в першу чергу – з водою «Нафтуся».

1«Нафтуся» – унікальний дарунок природи, аналога якому за хімічним складом у світі не існує. Її тривале «дозрівання» у надрах землі відбувається близько десяти років, перш ніж вийти на поверхню. За цей час вона збагачується корисними мінеральними й органічними домішками нафтового походження, отримуючи свої унікальні лікувальні властивості.

Провідні спеціалісти медицини, виходячи з багаторічного досвіду, підтверджують, що «Нафтуся» нормалізує обмін речовин, роботу шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, захищає й відновлює печінкові клітини, підвищує активність залоз внутрішньої секреції, виводить з організму радіонукліди, шлаки та недоокислені продукти обміну речовин. Під час вживання «Нафтусі» значно підсилюються сечогінні механізми, що сприяє відходженню дрібних каменів, вона має сильні бактерицидні властивості. Завдяки імуномодулюючій дії «Нафтуся» відновлює захисні сили в організмі, запобігає онкологічним захворюванням. Але через нестійкість структури її не можна транспортувати. При контакті з повітрям органічні речовини нафтового походження швидко руйнуються, тому «Нафтусю» необхідно пити тільки в бюветі. За оцінками спеціалістів лікувальні речовини «Нафтусі» зберігаються всього лише впродовж двох годин. А значить, проходити лікування «живою «Нафтусею» можна тільки в Трускавці!

Крім «Нафтусі», Трускавець славиться також іншими цілющими джерелами мінеральних вод, які вже майже 200 років оздоровлюють людей з багатьох країн світу. «Марія», «Софія», «Броніслава», «Юзя» – завдяки цим водам, ви зможете очистити свій організм, омолодити тіло й душу.

2

Мальовнича природа

Трускавець – місто дивовижної природної краси, він оточений звідусюди хвойними лісами й потопає у кришталево чистому повітрі. Мальовнича природа створює неповторну картину карпатського пейзажу. Побувавши хоча б раз у Трускавці, ви залишитеся у повному захваті від цього міста, що приносить спокій душі.

Мальовнича природаПрикрасою та гордістю курортного міста є пам’ятник садово-паркового мистецтва, прогулянки яким мають оздоровчий та лікувальний ефект. Давно зазначено, що люди, які люблять тривалі прогулянки пішки, довше за інших зберігають здоров’я та молодість. Перевага прогулянок у тому, що вони неповторні. Милуватися природою, вдихати на повні груди свіже чисте повітря, посміхатися зустрічним перехожим – це ті процедури, які гарантовано поліпшать самопочуття. До того ж Трускавець є одним з найбільш екологічно чистих міст України. На території міста ви не побачите великих машин, які викидають тонни отруйних речовин в атмосферу. Місто повністю закрито для вантажного транспорту та суєти мегаполісу.

3

Оздоровлення за європейськими стандартами

Оздоровлення за європейськими стандартамиСьогодні зробити свій вибір на користь відпочинку в Трускавці дуже виграшно. Оздоровчі можливості Трускавця можна вважати рівнозначними, як і у багатьох європейських курортах, наприклад, Баден-Баден у Німеччині або Карлові Вари у Чехії, а вартість перебування буде набагато меншою.

Десятки пансіонатів, санаторіїв, готелів, розкішні вілли готові прийняти своїх гостей. Це ще й вигідна можливість поєднати комфортний відпочинок з лікуванням. Діагностика й консультація у санаторіях проводиться спеціалістами високого класу, індивідуально підбирається курс лікування, заснований на унікальних можливостях бальнеологічного курорту та останніх досягненнях сучасної медицини, пропонуються нові оздоровчі програми.

4

Відпочинок з дітьми

КарпатиВажливим фактором вибору відпочинку в Трускавці є й те, що безліч санаторіїв, пансіонатів та готелів створили найкомфортніші умови для сімей з дітьми. Одним з таких є готельно-курортний комплекс «Карпати». До комплексу входить розкішна територія з дитячим майданчиком, доглянутий ландшафтний парк з водоспадами та озерами, міні-зоопарк зі скульптурами. Дуже важливо, що для дітей до п’яти років перебування тут обійдеться абсолютно безкоштовно.

Всім гостям «Карпат» пропонують 3-разове харчування «шведський стіл» з великим вибором страв, що підійде навіть найвибагливішому туристу. Особливу увагу приділено дитячому харчуванню, розроблено збалансоване дієтичне меню. Крім того, готельно-курортний комплекс «Карпати» має свою власну лікувальну базу. Його лікувально-діагностичний центр є одним з найбільших на курорті Трускавець.

Новий сучасний курортний готель «Лісова пісня», який розташувався в тихому районі Трускавця біля карпатського лісу, також має безліч можливостей зайняти дітей. Поки дорослі проходять процедури, діти в цей час грають з аніматорами у «Канатних джунглях», беруть участь у змаганнях на спортивних майданчиках або створюють шедеври в дитячих кімнатах на майстер-класах. Цей готель з великою територією зможе зайняти найактивніших дітей і надати максимум комфортних умов для відпочинку і оздоровлення всієї сім’ї.

5

Веселий і пізнавальний сімейний відпочинок

З року в рік Трускавець зазнає перетворень, створюються чудові умови й місця для відпочинку і розваг. Зоопарк «Лімпопо» просто неможливо пропустити, якщо ви вирушили у відпустку разом зі своїми дітьми. Тут можна відпочити, весело й пізнавально провести час. «Лімпопо» – це надзвичайно цікавий живий куточок, де ваші малюки зможуть познайомитися ближче з різними тваринами, поспостерігати за їхньою поведінкою, а якщо пощастить, то і за годуванням, уявити середовище їхнього природного проживання. У зоопарку проживає близько 500 тварин, які представляють понад сотню різних видів світової фауни. Є рідкісні й унікальні тварини, наприклад, білі та уссурійські тигри, білі леви, леопарди трьох видів, чорні ягуари, а також єдині поки в Україні канадські рисі, занесені до всесвітньої програми захисту тварин. Гордістю колекції зоопарку є 8-річний «цар звірів» на прізвисько Цезекс, який важить понад 300 кілограмів.

«Лімпопо» – це перший і єдиний зоопарк у Львівській області. Його побудували двоє відважних любителів тварин – дрогобичанин Сергій Костовий і львів’янин Олександр Метелиця. Завдяки зусиллям цих людей створено найкомфортабельніші житлові умови, що відповідають усім європейським вимогам утримання диких тварин. Тварини завозилися з усього світу: когось по обміну, інших купили за власний кошт. На цьому господарі не збираються зупинятися, вони продовжують розширювати площу й видове розмаїття мешканців зоопарку.

Дельфинарий «Оскар»Незабутні враження і яскраві емоції подарує вам і вашим дітям вистава від морських артистів дельфінарію «Оскар». Хоча загадку цілющого впливу дельфінів на людей повністю не розкрито, але існує дуже багато підтверджень того, як чарівливість і доброзичливість цих тварин позитивно впливає на біополе людини. Адже в перекладі з грецької слово «дельфін» означає «джерело життя». Перебуваючи поруч із ними, відчуваєш емоційний підйом та неусвідомлену радість. Спілкування з дельфінами відбувається від час шоу, також є можливість більш тісної комунікації – плавання з дельфінами, фотографування, дельфінотерапія. Благотворний вплив спілкування з дельфінами на дітей вперше було доведено науковцем з Великої Британії. Відтоді почалося застосування дельфінотерапії як метода психологічної реабілітації. Дельфінарій «Оскар» підтримує головну концепцію курортного міста – реабілітація та оздоровлення людини.

6

Сучасна діагностика й лікування

Продовжуючи тему здоров’я й оздоровлення, варто відзначити той факт, що місто Трускавець має потужну діагностичну й лікувальну базу. Адже успішна терапія починається з діагностики – це аксіома. У місті оновлено багато центрів діагностики. Діагностика проводиться у 28 клінічних та 14 біохімічних лабораторіях.

З метою проведення операцій на європейському рівні адміністрація міської лікарні Трускавця здійснила інвестування у матеріально-технічну базу. Було створено капітальний ремонт хірургічного, урологічного та реанімаційного відділень, також здійснено закупки лікувальної апаратури, що забезпечує високий рівень проведення операцій.

Сучасна діагностика й лікуванняТрускавець зміг зібрати на своїй території провідних спеціалістів у сфері медицини за головними напрямками, які визначені специфікою міста-курорту: урологія, гастроентерологія, захворювання обміну речовин, а також спеціалістів суміжних напрямків. Завдяки далекозорості адміністрації Трускавецької міської лікарні її штат поповнився спеціалістами високого рівня. Операційна бригада урологів – кандидат медичних наук, член Європейської асоціації урологів Ігор Деркач, Антон Лоскутов і Олеся Сумцова приїхали з Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання (ДОКТМО), відомого як лікарня ім. Калініна. Вже більше року як вони всі разом лікують людей у Трускавці. З метою підвищення професійного рівня оперативних втручань також було підписано договір про співробітництво з професорами, докторами й кандидатами медичних наук Львівського національного медичного університету, які сьогодні є відомими практикуючими хірургами. Це ті головні складові, які гарантують сучасну і якісну діагностику й лікування.

7

Короткочасне малоінвазивне лікування

Сьогодні порожнинні операції під час лікування сечокам’яної та жовчокам’яної хвороби відійшли у далеке минуле. Жителі й гості Трускавця мають можливість позбавитися від цих захворювань з допомогою малоінвазивної хірургії, яка спрямована на те, щоб мінімізувати область втручання в організм і ступінь травмування тканин. При цьому ефективність такої операції абсолютно не зменшується. Після короткочасного малоінвазивного хірургічного втручання нема необхідності довго дотримувати постільний режим. Такі операції здійснюються в умовах клініки одного дня. Тобто після нескладної операції пацієнт може залишити стіни лікарні наступного дня, а при більш складних – на 4–7 день. І що найважливіше, вартість операції, проведеної у Трускавці, суттєво відрізняється у менший бік від вартості операції, проведеної в інших великих містах України з аналогічною лікувальною базою лікарні або клініки.

8

Післяопераційна реабілітація

Якою б не була операція, це все одно хірургічне втручання, після якого необхідний певний період відновлення. Перебуваючи в Трускавці, ви маєте унікальну можливість пройти інтенсивну реабілітацію і прискорити одужання організму. Після проведення операції і виписки з лікарні пацієнта направляють на ранню реабілітацію до санаторію. Там під спостереженням інших лікарів проходить період загоювання та відновлення з допомогою води «Нафтуся», яка своїми цілющими властивостями діє як протизапальний засіб природного походження. Практикуючі лікарі стверджують, що після малоінвазивної операції відновлення організму з допомогою «Нафтусі» може скоротитися вдвічі.

Крім того, ви весь час перебуваєте у полі зору медичних працівників, що надає впевненості і спокою. Перевагою перебування в санаторії є й те, що весь це період ви будете на дієтичному харчуванні, спокуса вийти за його рамки набагато менша, ніж у домашніх умовах. Ще один позитивний момент – режим, що також відіграє важливу роль у період відновлення.

9

Релакс

Крім традиційних методів лікування й оздоровлення, у Трускавці активно розвивається напрямок SPA-індустрії. Асортимент SPA-послуг тут неймовірний. Завоювати велику популярність зміг уже MIROTEL Resort & Spa, один з небагатьох санаторних комплексів, які підходять для молодіжного відпочинку, молодих сімей з дітьми й людей, які цінують стиль, функціональність і гарне обслуговування. Тут є все, щоб бути красивим і здоровим: можна поніжитися в сауні й джакузі, поплавати в басейні, розслабитися під впливом вправних рук масажистів, підтягнути своє тіло з допомогою тренувань.

«Rixos-Prykarpattya»Отримати незрівнянне задоволення від SPA-процедур пропонує SPA-центр з міні-аквапарком, саунами і аквазоною під відкритим небом лікувально-реабілітаційний курортний комплекс «Rixos-Prykarpattya». Тут ви також можете побалувати своє обличчя й тіло косметологічними процедурами, отримати масу задоволення й величезний оздоровчий ефект від обгортань та перлинних ванн. Адже кожен гідний того, щоб і вигляд мати чудовий, і почуватися на всі сто відсотків. Тому любіть себе і доглядайте за собою!

?

Подорож до Трускавця завжди захоплююча, тут дихається легко й просто. Життєрадісне й колоритне життя на вулицях Трускавця присутнє повсюди і на будь-який смак. Енергію драйву подарують щоденні концертні програми, вгамувати спрагу образотворчого мистецтва допоможе художній музей імені Михайла Біласа або Галерея сакрального мистецтва в Дрогобичі, концерт класичної органної музики створить справжнє свято для душі. Неможливо обійти увагою церкву Святого Миколая, яка славиться урочистою архітектурою та цікавою історією.

На пам’ять про Трускавець ви можете сфотографуватися у професійних фотографів, придбати місцеві сувеніри, а також придбати або замовити неповторну картину у вільного художника.

Всі новини