19 жовтня 2018 року Конгрес «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ» м. Львів

Шановні колеги,

Організаційний комітет Медичного конгресу «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ» – УКРАЇНА висловлює  Вам свою повагу та запрошує взяти участь у Регіональному конгресі «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ» – ЛЬВІВ, який відбудеться  19 жовтня 2018 року в Готелі «Таурус», за адресою: м. Львів, пл.Князя Святослава, 5.

Початок заходу о 9.30, реєстрація з 8.30.

Конгрес «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ» є міждисциплінарною платформою для підвищення кваліфікації, навчання, обміну досвідом та конструктивного діалогу науковців, практикуючих лікарів й експертів різних сфер медицини.

Наукові організатори заходу:

ГС «Українська Асоціація Міждисциплінарної медицини»

ДЗ «Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького»

ГО «Українська Академія Педіатрії»

ПВНЗ «Київський медичний університет»

До участі запрошуються: сімейні лікарі, терапевти, педіатри, кардіологи, ендокринологи, неврологи, ЛОР, пульмонологи, гастроентерологи дитячі та дорослі, нутриціологи, інфекціоністи дитячі та дорослі, дитячі імунологи та інші зацікавлені у тематиці заходу.

Захід відбуватиметься із залученням сучасних інтерактивних, телекомунікаційних технологій та включатимуть елементи тематичного удосконалення для практикуючих лікарів. У програмі – Симпозіум з проблем діагностики та лікування цукрового діабету, лекції “майстер-клас”, дискусії. Учасники Конгресу отримають сертифікат.

Головною метою заходів Конгресу є підвищення обізнаності практикуючих лікарів з питань сучасних підходів до профілактики, діагностики та терапії, ефективності надання медичної допомоги.

З повагою,

Оргкомітет

 

Всі новини